Ceník

Víkendový příplatek 15% 

 • pracuji také o víkendu , s víkendovým příplatkem 15%

 

Prosím věnujte pozornost podmínkám objednání a storna. Objednáním termínů , s podmínkami souhlasíte . Děkuji 

Změna termínu/ zrušení osobní schůzky/ nedostavení se na schůzku : 

 • Schůzku je možné bezplatně přesunout nebo zrušit nejpozději 48h předem telefonicky nebo emailem ( v případě pokud máte jistotu, že si jej stihnu přečíst, nemusím být na emailu každý den) . Ne SMS ani přes FB, Instagram a jiné sítě. 
 • Při zrušení schůzky bez dodržení časového termínu účtuji 60%, pokud Váš termín stihnu obsadit účtuji 0%
 • Při zrušení schůzky v  v den termínu  účtuji  100%  i v případě nemoci , pokud stihnu Váš termín obsadit, účtuji 0%
 • Při zrušení schůzky v den konání aniž by se klient omluvil a nepřejdete účtuji plnou částku .
 • Klient může za sebe zaslat náhradu pokud se nemůže dostavit.
 • Proč účtuji STORNO? U mě nečekáte v čekárně společně s dalšími klienty, až na vás dojde řada. Čas, který jsme si dohodli, si rezervuji pouze pro Vás.  Máte zajištěn dostatek soukromí a věnuji se pouze Vám .Pokud se omluvíte na poslední chvíli nebo neomluvíte vůbec, mám časový prostoj a mohla jsem se věnovat někomu jinému. Proto v těchto případech účtuji ….Kč za prostoj, který mi tím vznikne.  Byl to čas, který jsem mohla věnovat jinému klientovi .Děkuji za pochopení a dodržování mých podmínek . Tyto podmínky jsou postaveny tak, abych Vám mohla nabízet 100% služby a 100% komfort , jak jste na to zvyklí. Tyto podmínky chrání mě a mou práci a tím pádem i zaručují, že budu moci tuto práci do budoucna vykonávat a nezkrachuju díky nezodpovědnosti nebo nedbalosti klientů. Děkuji , že si mé práce vážíte natolik, že tyto podmínky respektujete.

Objednávky telefonicky nebo emailem. Ne sms, Instagram, fb ani jiné sítě prosím. Ráda zavolám zpět jakmile dokončím masáže a nebo odepíšu na email v polední pauze či večer po práci a nabídnu termíny. Do objednávky prosím napište délku masáže a preferovaný čas. Objednávky jsou minimálně 14 dnů dopředu. Je možno se také nechat napsat jako náhradník na uvolněné termíny.

Masáže

Klasická, sportovní, relaxační , bankovní, Havajská Lomi-Lomi ……….. ( záda, šíje, hlava, ruce, dlaně, předloktí, ramena, nohy, plosky, kolena, bříško, hrudník, obličej), ASISTOVANÝ STREČINK

 • 450 Kč / 30 min

  850 Kč / 60 min

  1300 Kč / 90 min

 • 1800/120min 

 

ZÁŽITKOVÁ MASÁŽ SPECIÁL-90min 1300kč /120min 1850kč

Kombinace více druhů masáží a olejů. Masáž celého těla. Doporučuji si jednou za čas udělat SVŮJ DEN a dopřát sobě i svému tělu tento „pobyt na obláčku“. Svíčky, vůně, hudba…. vaše smysly si užijí relax na 200%. Vaše tělo Vás za tento luxusní dárek bude milovat. Je to zážitek pro tělo i pro duši, relax, odpočinek, rozmazlení každé buňky Vašeho těla. Krásný dárek pro milovanou osobu, kamarádku, maminku, obchodního partnera, pro zaměstnance… ale také pro Vás. Nerozmazlujte jen lidi kolem sebe, rozmazlujte také sami sebe.

 

Cvičení

Soukromá lekce u mně:

400kc ocoba 1/2h

800 kč za osobu/h

1000 kč za dvě osoby/h ( cenu si dělíte na půl )

1200 kč za 3 osoby/h ( cenu si dělíte děleno třemi)

cena lze dohodnout individuálně dle času a náročnosti cvičení popřípadě ,  podle toho zda cvičení kombinujeme s masáží 

 

Neinvazivní kosmetika cena 1500-2500kč 60-90min

Použití led masky  spolu s přípravky .

lampa- maska  svítí pomocí Kurerového světla o vlnové délce 940 mn. Toto infračervené světlo je bezpečné – neprodukuje teplo a nevadí pleti ani při dlouhodobém užívaní (nehrozí žádná kontraindikace). Neviditelná je z toho důvodu, že spektrum o vlnové délce 940 nm lidské oko vůbec nevidí.

Vysvětlení neurofarmakologických analgetických účinků fotostimulace/fototerapie nebo-li stimulace světlem? V případě, že je fototerapie aplikována na určité body těla či pleti na povrchu kůže, dojde k uvolnění svalového napětí a to vede ke zlepšení prokrvení. Účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod a je určena k široké škále nedokonalosti pleti a ke zpomalení jejího stárnutí.

Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, kdy jsou buňky pokožky neinvazivně aktivovány. Lidská kůže má totiž obdivuhodnou přirozenou schopnost pohlcovat světelnou energii a využít tuto energii k nastartování buněk pomocí navýšení množství buněčného paliva (ATP). Při osvětlení lampou pokožky dochází k aktivaci buněčného paliva a dochází k aktivaci a produkci energie, která přispívá k regeneraci buněk, podporuje pružnost a elasticitu, působí proti stárnutí a celkově pleť rozzáří.

8  vlnových  délek péče o pleť

Lze nakombinovat navíc: barvení obočí

 

 

Poradenství

400kč/30min

800kč/1h

 

Mým cílem je rozhýbat každou buňku ve Vašem těle. Těším se na Vás.