Ceník

Víkendový příplatek 15% 

 • pracuji takÉ o víkendu , s víkendovým příplatkem 15%

 

Prosím věnujte pozornost podmínkám objednání a storna.

Změna termínu/ zrušení osobní schůzky/ nedostavení se na schůzku : 

 • Schůzku je možné bezplatně přesunout nebo zrušit nejpozději 1 pracovní den předem telefonicky nebo emailem. Ne SMS ani přes FB, Instagram a jiné sítě. 
 • Při zrušení schůzky v  v den termínu bez závažného důvodu účtuji  60% 
 • Při zrušení schůzky v den konání aniž by se klient omluvil a nepřejdete účtuji plnou částku .
 • Klient může za sebe zaslat náhradu pokud se nemůže dostavit.
 • Proč účtuji tyto částky? U mě nečekáte v čekárně společně s dalšími klienty, až na vás dojde řada. Čas, který jsme si dohodli, si rezervuji pouze pro Vás.  Máte zajištěn dostatek soukromí a věnuji se pouze Vám .Pokud se omluvíte na poslední chvíli nebo neomluvíte vůbec. Proto v těchto případech účtuji ….Kč za prostoj, který mi tím vznikne.  Byl to čas, který jsem mohla věnovat jinému klientovi .Děkuji za pochopení a dodržování mých podmínek .

Objednávky telefonicky nebo emailem. Ne sms, Instagram, fb ani jiné sítě prosím. Ráda zavolám zpět jakmile dokončím masáže a nebo odepíšu na email v polední pauze či večer po práci a nabídnu termíny. Do objednávky prosím napište délku masáže a preferovaný čas. Objednávky jsou minimálně 14 dnů dopředu. Je možno se také nechat napsat jako náhradník na uvolněné termíny.

Masáže

Klasická, sportovní, relaxační, anticelulitidní , lávové kameny, reflexní, jógová, lymfa, bankovní, Havajská Lomi-Lomi, nohy speciál….. ( záda, šíje, hlava, ruce, dlaně, předloktí, ramena, nohy, plosky, kolena, bříško, hrudník, obličej), ASISTOVANÝ STREČINK

 • 400 Kč / 30 min

  800 Kč / 60 min

  1250 Kč / 90 min

 • 1650/120min 

Meditační masáž-90min 1300kč /120min 1800kč

Naprosto dokonalý zážitek a uvolnění těla a mysli. Nechte se vést do svého podvědomí a vzpomínek,  najděte ztracené vzpomínky a emoce .

 

ZÁŽITKOVÁ MASÁŽ SPECIÁL-90min 1300kč /120min 1800kč

Doporučuji si jednou za čas udělat SVŮJ DEN a dopřát sobě i svému tělu tento „pobyt na obláčku“. Svíčky, vůně, hudba…. vaše smysly si užijí relax na 200%. Vaše tělo Vás za tento luxusní dárek bude milovat. Je to zážitek pro tělo i pro duši, relax, odpočinek, rozmazlení každé buňky Vašeho těla. Krásný dárek pro milovanou osobu, kamarádku, maminku, obchodního partnera, pro zaměstnance… ale také pro Vás. Nerozmazlujte jen lidi kolem sebe, rozmazlujte také sami sebe.

 

Cvičení

Soukromá lekce u mně:

700-800 kč za osobu

800-900 kč za dvě osoby ( cenu si dělíte na půl )

900-1000 kč za 3 osoby ( cenu si dělíte děleno třemi)

cena lze dohodnout individuálně dle času a náročnosti cvičení popřípadě ,  podle toho zda cvičení kombinujeme s masáží 

 

Neinvazivní kosmetika cena 1500-2500kč

Cena dle domluvy. Je možno, aby si cenu stanovil klient a podle ceny vyberu vhodnou péči, nebo necháte péči na mém odborném uvážení. Čas 60 nebo 90 minut .

 

 

Poradenství

400kč/30min

800kč/1h

 

Mým cílem je rozhýbat každou buňku ve Vašem těle. Těším se na Vás.