Ceník

Víkendový příplatek 10% 

  • pracuji take o víkendu , s víkendovým příplatkem 10%

 

Prosím věnujte pozornost podmínkám objednání a storna.

Změna termínu/ zrušení osobní schůzky/ nedostavení se na schůzku : 

  • Schůzku je možné bezplatně přesunout nebo zrušit nejpozději 1 pracovní den předem telefonicky nebo emailem. Ne SMS ani přes FB, Instagram a jiné sítě. 
  • Při zrušení schůzky v  v den termínu bez závažného důvodu účtuji  60% 
  • Při zrušení schůzky v den konání aniž by se klient omluvil a nepřejdete účtuji plnou částku .
  • Klient může za sebe zaslat náhradu pokud se nemůže dostavit.
  • Proč účtuji tyto částky? U mě nečekáte v čekárně společně s dalšími klienty, až na vás dojde řada. Čas, který jsme si dohodli, si rezervuji pouze pro Vás.  Máte zajištěn dostatek soukromí a věnuji se pouze Vám .Pokud se omluvíte na poslední chvíli nebo neomluvíte vůbec. Proto v těchto případech účtuji ….Kč za prostoj, který mi tím vznikne.  Byl to čas, který jsem mohla věnovat jinému klientovi .Děkuji za pochopení a dodržování mých podmínek .

Objednávky telefonicky nebo emailem. Ne sms, Instagram, fb ani jiné sítě prosím. Ráda zavolám zpět jakmile dokončím masáže a nebo odepíšu na email v polední pauze či večer po práci a nabídnu termíny. Do objednávky prosím napište délku masáže a preferovaný čas. Objednávky jsou minimálně 14 dnů dopředu. Je možno se také nechat napsat jako náhradník na uvolněné termíny.

Masáže

Klasická, sportovní, relaxační, anticelulitidová masáž, lávové kameny, lymfa, bankovní, Havajská Lomi-Lomi, nohy speciál….. ( záda, šíje, hlava, ruce, dlaně, předloktí, ramena,nohy, plosky, kolena, bříško, hrudník)

400 Kč / 30 min
700 Kč / 60 min
1100 Kč / 90 min

1400/120min 

Meditační masáž

Naprosto dokonalý zážitek a uvolnění těla a mysli. Nechte se vést do svého podvědomí a vzpomínek,  najděte ztracené vzpomínky a emoce .

90min 1200kč /120min 1500kč

 

ZÁŽITKOVÁ MASÁŽ SPECIÁL

Doporučuji si jednou za čas udělat SVŮJ DEN a dopřát sobě i svému tělu tento „pobyt na obláčku“. Svíčky, vůně, hudba…. vaše smysly si užijí relax na 200%. Vaše tělo Vás za tento luxusní dárek bude milovat. Je to zážitek pro tělo i pro duši, relax, odpočinek, rozmazlení každé buňky Vašeho těla. Krásný dárek pro milovanou osobu, kamarádku, maminku, obchodního partnera, pro zaměstnance… ale také pro Vás. Nerozmazlujte jen lidi kolem sebe, rozmazlujte také sami sebe.

90min 1100kč /120min 1500kč

 

Cvičení

Soukromá lekce u mně 600 za osobu /700kč za dvě osoby ( cenu si dělíte na půl ) – cena lze dohodnout individuálně dle času a náročnosti cvičení popřípadě ,  podle toho zda cvičení kombinujeme s masáží 

 

Neinvazivní kosmetika

Cena dle domluvy. Je možno, aby si cenu stanovil klient a podle ceny vyberu vhodnou péči, nebo necháte péči na mém odborném uvážení. Ceny se pohybují  od 1300 Kč .

Poradenství

350kč/30min

600kč/1h

 

Mým cílem je rozhýbat každou buňku ve Vašem těle. Těším se na Vás.