O mně

Proč jsem tou správnou volbou?

Má práce vychází z vlastních zkušeností a má práce je mou vášní.

Je rok 2023 a je mi 40  let ,  za svůj život jsem si tak jako vy prošla různé etapy hledání sama sebe. Nejsem modelka, nenarodila jsem se s nádhernou postavou a úžasnou pletí. Naopak. Dlouho předlouho jsem hledala tu správnou cestu.

Věčné trápení s váhou, problematická pleť a velmi nízké sebevědomí v mládí, to byla ta „správná“ kombinace, která člověka dožene k vyzkoušení snad všech diet, kouzelných přípravků, výživových stylů, studování knih, kurzů a hledání věčného ideálu krásy a dokonalosti.

Vyzkoušela jsem vše.

Miluju pohyb , takže jsem dělala snad všechny sporty, střídala jsem tréningy, trenéry, posilovny, styly cvičení a neustále zkoušela různé způsoby stravování od vegetariánství, přes dělenou stravu, vše co zrovna frčelo. Dopustila jsem se snad všech dietních chyb. Dlouho se zbavovala špatných návyků, bojovala jsem sama se sebou prošla si bulímií. Nakonec se skutečností stala i má nejhorší noční můra.

Ve vteřině se mi změnil život

Jedna vteřina, která nejde vrátit. Jedna vteřina, jedna chyba, jedno sobectví, které neovlivní jen Vás, ale všechny Vaše blízké a celou budoucnost. Chvíle, která Vám ukáže Vaši práci z druhé strany. Chvíle, kdy najednou vy nejste tím, kdo pečuje a pomáhá těm, kteří potřebují pomoct, poradit, ale vyzkoušíte si to ze strany opačné. Projdete dlouhou cestou lemovanou, lékaři, operacemi, cvičením, maséry, fyzioterapeuty a nakonec se stanete klientem sami sobě. Nejen tento okamžik, ale celá má životní cesta mi pomohli dívat se na svou práci jinak. Snad mnoho lépe. Protože se mohu do svých klientů vcítit.

Před 6 lety se v jednu chvíli změnilo vše, motorka byla silnější než já a nezvládla jsem řízení. Kvůli bouračce jsem skončila na vozíku a v rehabilitačním ústavu. Strach, že nebudu chodit, že nebudu hýbat rukou, bolesti …. nejhorší je nevědět co bude, co dělat. Vše začíná v hlavě. Něco chtít, něco změnit a něco pro to udělat. Mé první pohyby byly pidipohyby, kdy jsem pouze zatínala svaly aby neochably a postupně během pár týdnů a měsíců jsem se od začátku učila vše, co je pro běžného člověka normální. Chodit. Ve vodě. Pak pomalu na strojích. Nikdy nezapomenu na pocity strachu z prvního kroku bez berlí. Stala jsem se sama sobě klientem i nejpřísnějším trenérem.

Má práce vychází z mých zkušeností. Mám za sebou kus cesty, spousty slz a obrovskou chuť žít. Žádná cesta není jednoduchá a vy na tu svou nemusíte být sami.

Mé heslo: Pohybem ke zdraví

Mé tréningové plány vychází ze zdravotního tělocviku,ale věřte, že se zapotíte na max. Trápí Vás bolesti zad, kloubů, nízké rozsahy, ochablé bříško, nízká kondice, jste omezeni po úraze, chcete se naučit správně cvičit, dýchat  , nechat své tělo rozmazlit masáží nebo pleť neinvazivní kosmetickou péčí. Chcete radu? Změnu? Dodat sílu či odvahu?

Dokážu rozhýbat každého z Vás. Dopřeju Vašemu tělu maximální zážitek z masáže a Vaší pleti absolutní blaho.

Mou specilitou je propojení zdravotního tělocviku, masáží, správných pohybových a stravovacích návyků.
Není nic úžasnějšího než svěřit své tělo do rukou zkušené masérky a dopřát sobě i svému tělu maximální požitek. Ať máte chuť na lehkou relaxační masáž, nebo máte rádi opravdu pořádnou dynamickou sportovní, jsem tady pro Vás. Jsem takový malý buldozer. Svěřte se mi do rukou a Vaše tělo Vám samo zodpoví, zda jsem pro Vás tou správnou volbou. Doporučuji vyzkoušet NOHY SPECIÁl, budete mít pocit , že létáte. Máme jedno tělo na celý život. Naučme se o něj správně pečovat , odměnit jej za celodenní dřinu .

Dejme tělu správné palivo, pořádný tréning a pak se odměňte masáží.

Mým cílem je rozhýbat každou buňku ve Vašem těle. Těším se na Vás.

Fotky výše a na celých stránkách jsou od proti fotografa  , navíc jsou staré 4 roky . Co si budeme povídat , fotografové to s fotkami prostě umí 🙂 ,  ale  přikládám ty aktuální, jsou foceny před 14 dny BŘEZEN 2023  v Jemenu a po návratu domů  mobilem ….. nalíčena, nenalíčená…. oblečena , neoblečená ……. jsou aktuální a jsou odrazem mého životního stylu , stravování , pohybu a lásce k životu 🙂