Neinvazivní kosmetika

Jako každá žena se i já chci cítit hezká a přitažlivá.

Ať se chcete naučit o pleť správně starat, či si jen dopřát krásný relaxační zážitek s maximálním efektem pro Vaši pleť, nebo se naučit krásně a rychle nalíčit, nebo se jen nechat nalíčit. Jsem tady pro Vás.

Specializuji se na:

1) Neinvazivní kosmetiku a sonodermii
2) Barevnou typologii podle Feng – šuej ( líčení)

Bude mi 37 let. Má péče vychází z mých zkušeností a mé výsledky jsou mí mnoholetí spokojení klieti, muži i ženy. Ano, i muži mají pleť. Vím, že stárnutí nezastavíme, ale co kdybychom ho mohli zpomalit? Vím že to jde. Jen musíme začít od začátku. Nepřeskočit ani jeden jediný krok.

Nejsem povrchní, vím že krása se schovává uvnitř, ale dovnitř nikdo nevidí. A dnes kamkoliv přijdete, do práce, do společnosti, každý se podívá na Vaši pleť, vlasy, ruce, zhodnotí Vaši postavu. Nemusíme vypadat jako modelky a být perfektní 24h každý den 365 dnů v roce, ale …

Na každé z nás je něco krásného a každá z nás má nějaké nedostatky. A já moc dobře vím, o čem mluvím. Moje pleť pro mě vždy byla jedna velká katastrofa.

Proč já?

Nejsem modelka jejiž nádherná pleť září z obálky časopisů. Nedělám reklamu žádné značce.
Jsem ta, která celý život bojuje s problematickou pletí. Akné , alergie, přecitlivělost.
Jsem ta, která spousty dnů probrečela když se podívala do zrcadla.
Jsem ta, která vyzkoušela snad vše , přístoje, přípravky, kosmetičky, poradce … utratila spousty peněz a zjistil, že nic zázračného nefunguje , jen správná péče, vhodné přípravky, pravidelnost a trpělivost.

Prošla jsem si dlouhou cestu, mé fotky jak pleť vypadala by vyděsily i otrlé 🙂 a díky tomu jsem se naučila jak s pletí pracovat. Mám pleť problematickou a nečistou. Již lze sledovat první vrásky kolem očí a úst a také hlubší na čele. Čím jsem starší tak jdou vidět větší nedostatky i navíc i v mém věku se mi stále dělá akné. Hodně sportuji, pleť se potí. Já miluju cestován, ale má pleť ho nenávidí. Jakákoliv změna stravy, vody… je pro mou pleť katastrofou.

A proto vím jak. A proto Vás to mohu naučit.

Co je to neinvazivní kosmetika:

Je to ošetření pleti bez zásahu do dermy. Šetrné a maximálně efektivní.
Diagnostikou pleti zjistíme jakou pleť máte, co pleti chybí a co potřebuje . Vybereme vhodné přípravky, vhodný typ a způsob ošetření. Naučíme se postup . Doma se o pleť staráte každýjeden den, tedy pokud chcete docílit maximálního a rychlého efektu , musíme se správně starat i doma. Nejde mi o to abyste u zrcadla trávily hodinu denně. Naučíme se své pleti věnovat 10min ráno a 10min večer.

Neinvazivní kosmetika je velmi příjemná a hlavně neodcházíte červené, naopak pleť září , je krásná , toto ošetření je vhodné i před akcí, kdy naopak po celý večer budete zářit, líčení déle vydrží. Bude se cítit sebevědomě a skvěle.

Co je to Sonodermie:

3D neinvazivní ošetření photonerem. Ultrazvuk způsobuje mechanické chvění neboli vibromasáž, ta má blahodárný vliv na stav pokožky. Efektivní metoda ultrazvukové mikromasáže a měkkého fotochromatického účinku se spektrem elektromagnetických vln různých délek (červená, modrá, zelená barva) viditelně zvyšuje účinek procedury díky intenzivnějšímu vstřebávání aktivních složek přípravků. Metody fotochromatického a ultrazvukového působení jsou ideální pro zralou pleť s příznaky stárnutí, pro suchou pleť, při výskytu vrásek a nedokonalostí, pigmentových skvrn a pih, jizviček po akné a dalších nerovností.

Co je barevná typologie podle Feng šuej:

Když jsme zvládly první kroky a umíme se již o svou pleť starat, pleť je krásná a čistá, tak je na řadě správné líčení. Rychlé. Jednoduché. Takové, které potpoří Vaši osobnost.

Co Vás se mnou tedy čeká:

Každá péče je jiná, dle potřeby klienta.
Vy my řeknete své požadavky, svá přání i obavy. Co Vás na pleti trápí a čeho byste chtěly dosáhnout. A já Vám doporučím vhodnou péči.

Z čeho se skládá:

 • Konzultace
 • Odlíčení
 • Diagnostika pleti
 • Čištění povrchové i hloubkové (na hloubkové používám takzvanou kosmetičku v tuběm absolutně luxusí masku, která vytáhne černé tečky a pleť projasní, oceněnou v Marie Claire jako 3. nejlepší na trhu)
 • Sonodermie
 • Gumáž
 • Péče o oční okolí
 • Speciální péče: vrásky (vypínání) nebo akné …
 • Dovyživení
 • Vitamínování
 • Rozjasnění
 • Péče o dekolt
 • Je možno si přidat i péči o ruce (masáž a hydrataci – omlazení rukou)

Na závěr je možno nechat si poradit a vybrat přípravky pro domácí použítí. Vybrat frekvenci dalších návštěv. Nechat se nalíčit …

Nechejte na pár okamžiků udělat z Vašeho domova kosmetické studio a dopřejte si vše, po čem Vaše pleť touží, co potřebuje. Spolu objevíme Vaši krásu. Je možno samostatně , nebo i skupinky. Pořádám takzvané kosmetické párty. Vhodné například jako dárek na narozeniny. Je to úžasný zážitek. Můžete si s kamarádkama dopřát pohodu, relax, šampíčko, spousty srandy a pohody a udělat si svůj wellness den.

Stačí mě kontaktovat, budu se na Vás těšit 🙂