Reference

Co o mě napsali ostatní?

Absolvovala jsem několik skupinových i individuálních cvičení, které Veronika vedla. Jejich společným rysem byla pečlivá příprava a fyzická náročnost, doplněná mnoha jejími zkušenostmi a praktickými ukázkami. Atmosféra na cvičení byla vždy velmi příjemná, nechyběla legrace, ale především milý způsob komunikace s účastníky a citlivé reakce na jejich aktuální potřeby a zdravotní stav.

Hanka – cvičení


Mám velké štěstí, že jsem mohla Verču poznat.Je to člověk se srdcem na pravém místě.Všechno co dělá, cvičení, masáže, dělá s láskou a hlavně srdíčkem.Neváhejte a vyzkoušejte její úžasné masáže a super cvičení

Gabka


Velmi ráda chodím k Veronice na kosmetiku. Vždy od ní odcházím jako nový člověk. Dokáže vybrat kosmetiku k ošetření na míru mé pleti a poradí i s vlastní domácí péčí. Je to člověk s velkým estetickým cítěním, který mne naučil mnoho triků, jak se sama bezchybně nalíčit.

Neinvazivní kosmetika


Veronika je již několikátý masér, kterého jsem vyzkoušela. Na rozdíl od ostatních jsem u ní již zůstala. Svým chápavým a citlivým přístupem si získala mou důvěru. Vždy naslouchá mým aktuálním potřebám, její masáže jsou pro mne chvílemi odpočinku. Při akutních potížích se zády mi pomohla také doporučením vhodného cvičení.

Masáže


Velmi milá a trpělivá osůbka s velkym srdcem,kterou velmi neradi předáváme do Brna,tak ji opečovávejte a ona vám to oplatí (100násobně)

Petra O.


Co bych řekla o Verunce: nejűzasnejší človíček jakeho znám. Empatická vždy usměvavá a hned si každého získá. Dělá skvělé masáže po které se člověk cítí jako znovuzrozený. Super kosmetiku. A cvičení prostě nemam slov. Myslím že můžu mluvit za všechny: jsme smutní že odchází. Však uvidite sami.

Věruška Pl. Opava


Z puvodniho planu chodit na hormonalni jogu se stal mnohem prijemnejsi plan – chodit na pravidelne masaze, na ktere se clovek casem vic a vic tesi ☺️ Sikovne rucicky, prijemne prostredi a pohodova atmosfera, to vse u Verunky najdete. Pomuze, poradi, pohladi…pokazde super relax 😍

Michaela Hájková – Opava


😞 škoda, že nejde napsat něco, co by vás udrželo v Opavě… snad se vám v Brně bude dařit a budete tam spokojená. Každopádně jste mi moc pomohla. Hlavně s mými dlouho zanedbanými zády, ale také tím vaším věčně pozitivním přístupem. Každá návštěva u vás byla nejen úlevou na zhuntovaném těle, ale i na mysli 🙂. Nejsem nějaký spisovatel, takže pokud něco uveřejníte pod mým jménem, cokoli by vám pomohlo, tak vás rád podpořím. Každopádně, díky moc za všechno, snad se ještě uvidíme. Ať se vám v Brně moc daří.

Martin V.


Naprostá 100% spoojenost jak s přístupem, tak s prací Veroniky. Nikdy předtím jsem nikam nechodila, před šesti lety jsem začala s neinvazivní kosmetikou u Veroniky a jsem naprosto, naprosto spokojená. Veronika je absolutní profesionál, příjemný a pohodový člověk plný pozitivní energie a elánu. Mohu jen doporučit.

Jana J


Paní Veroniku znám už několik let, nejprve jsem k ní chodívala sama a teď chodím i se synem. Má ji rád stejně jako já, možná i proto, že jako dítě citlivěji vnímá, jak je milá, empatická, bezprostřední, ale taky věcná, rozumná a především, že čas, který s námi tráví, vždy plně přizpůsobí nám, cvičení i masáže naplánuje tak, aby byly pro nás co nejvíc přínosné. Vždycky od ní odcházíme naprosto spokojeni.🤗

Strossová


Masáž perfektní,Verunka super! Už ted se těším na další návštěvu 🙂


Nepopsatelně skvěle profesionální přístup a odbornost


Bude to přesně rok a půl co jsem jsem díky doporučení kamarádky poznala Verunkou 🙂 Já velký antintalent na sport a nějaká zdravá výživa šla naprosto mimo mě… díky Verunce a jejímu individuálnímu přístupu jsem zjistila co za stravování mi nejen vyhovuje , ale tak nějak jsem doslova našla samu sebe a začala se cítit skvěle nejen po psychické stránce, ale díky životnímu stylu na který jsme postupně najely se začala upravovat i moje váha <3 Díky týdennímu měření jsem nepolevila a dnes když se dívám zpět, nelituji NIČEHO ba naopak mě mrzí, že jsem Verunku a její cvičení NEOBJEVILA MNOHEM DŘÍVE 🙂 Její lekce jsou plné smíchu, povzbuzení a nakonec ten pocit, že jste udělali něco pro sebe je k NEZAPLACENÍ 🙂 VŠEM vřele doporučuji !!!!!!


S masážemi Veroniky jsem byla vždy velmi spokojená, moje bedra a krční páteř si s ní velice rozuměly😃a já jsem se pak vždy cítila jako znovuzrozená👍 Skupinová zdravotní cvičení byla vždy pečlivě promyšlená, cílená a probíhala v uvolněné, ale zároveň velmi „pracovité“ atmosféře. Vždy jsem se na ně moc těšila.

Liduška


Za mě i za mamku (dokonce i za ťaťku, ktery chodí rád posedět než je mamka hotová) super pecka bomba přístup, milé jednaní, vždycky jsme se domluvili 🙂 co se služeb týče neinvazivní kosmetika bomba, masáže…. vše vždy úplně super 🙂 spokojenost na 110% ❤️

Liana


S masážemi Veroniky jsem byla vždy velmi spokojená, moje bedra a krční páteř si s ní velice rozuměly😃a já jsem se pak vždy cítila jako znovuzrozená👍 Skupinová zdravotní cvičení byla vždy pečlivě promyšlená, cílená a probíhala v uvolněné, ale zároveň velmi „pracovité“ atmosféře. Vždy jsem se na ně moc těšila.

Liduška


Moje maserka je skvělá!!! Rozumí a umí svou práci!! V nemocnici mi nepomohli ale pak sem netrefil na ni a ono to vyšlo! Dala mě dohromady za týden ! A pečuje o mě zadá perfektně už skoro3 roky!!Děkuji ji za to.

Dan


Verunko jsi super člověk dáváš mi velkou energii do života . Jsem moc spokojená po masáži se cítím skvěle uvolněně , zkrátka jako nový člověk . Po cvičení jsem unavená ,ale spokojená . Moc ti děkuji za vše .


Verču znám přes 10 let, vyzkoušela jsem si u ní kosmetiku, poradila mi s výživou, pomohla mi se zdravotními problémy a máme spolu odcvičeno nespočet lekcí ať už jógy, protahování nebo kruhových tréninků.Za těch 10 let se z nás staly fajn kamarádky. Jsem ráda, že se naše cesty střetly, pomohla mi i ve velmi těžkých chvílích a zato si ji moc vážím. Její individuální přístup a skvělá nálada ať už u ošetření na kosmetice nebo při cvičení, kdy nás dokázala vyhecovat ke skvělým výkonům mi bude chybět.
Doporučuji ji všemi 👐👣a tiše závidím všem, kdo s ní budou mít možnost cvičit.


Svedomita houzevnata a pilna zena co si jde za svym cilem.

Beny


Ja rikam ze si mi velmi pomohla zdravotne uvedomit si ze sve zdravi ma kazdy ve svych rukou a uzila jsem si u tebe vse jak kosmetiku tak masaze atd a vazim si te jako cloveka i jako pritelkyne.

Věruška Opava


Verča je člověk na svém místě…vyzkoušela jsem všechny služby, které nabízí a vřele je doporučuji ostatním…
Navíc je vždy usměvavá a empatická, takže od ní člověk odchází plný energie 😉


Moc ráda doporučuji Veroniku Maršo 😊 vždycky uměla poradit jak ve výživě, v kosmetice tak i dala zabrat ve cvičení 😁takže pro mě je velká jednička s úsměvem na tváři. Za ty roky jsem se hodně od ní naučila. Je prostě super ženská


Přeji ti vše nej jsi prostě jednička ve všem přeji ti jen to nejlepší ze ❤️


Verunka je užasné sluníčko a antidepresivum 🙂


Na těch mých 9 let wellnessu s Veronikou nepůjde jen tak zapomenout. Bylo to super.


Chtěl bych tímto poděkovat paní Veronice za všechno, co pro nás s manželkou udělala. Úprava stravy, cvičení, masáže, vše profesionálně a s laskavým, lidským přístupem. Po každé návštěvě jsme odcházeli doslova nabití pozitivní energií. Vřele doporučujeme a děkujeme.

Blanka a Jan Homolovi


Verunka je zlatý člověk ,se srdcem na pravém místě a tomu co dělá naprosto dokonale rozumí.Díky Verče a jejím hodinám cvičení jsem své tělo posílila a začala cvičení milovat tak ,že dnes už je součástí každého mého dne a za to moc děkuji🙏🏻


Na doporučení mé kamarádky, jsem zkusila lekce s Verunkou. A můžu říct, že snad poprvé jsem se na cvičení těšila a pokaždé odcházela plná energie.A co je podstatné, výsledky po pár lekcí šly znát.A ten pocit, že pro sebe něco děláte a baví vás to, je k nezaplacení 😁.Ochotný, milý a profesionální přístup 🙂 .Takže určitě doporučuji 🙂

Veronika – Opava


Děkuji Verunce za rady ohledně stravování, za doplňky stravy, velmi profesionální a zároveň přátelský přístup.

Dušan

 

 

Neváhejte mi napsat, či zavolat.