Masáže

Masáže 30, 45, 60, 90 min

  1. KLASICKÁ dle domluvy záda a šíje, nohy, ruce
  2. SPORTOVKAsportovní, rekondiční – dle domluvy záda a šíje, nohy, ruce -vychází z masáže klasické, má ovšem svá specifika, kterými se od klasické masáže liší. Je založena na pevnějších a silnějších tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolestí svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou nebo jednostranným namáháním.Sportovní masáž dokáže sportovce fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidnit organismus a zrychlit regeneraci měkkých tkání.
  3. LÁVOVÉ KAMENYklasická nebo sportovní, rekondiční s využitím lávových kamenů – používají se lávové kameny různých velikostí a tvarů , různé teploty.Suché teplo znásobuje účinek masáže, příjemně prohřeje ztuhlá místa a zvýší regeneraci. Úžasný zážitek.
  4. NOHY SPECIÁL – NEBOLI ABSOLUTNÍ BLAHOmoje specialita – velmi vhodná po tréningu, sportovním výkonu , ale i pro nohy unavené a nateklé z práce. Tato masáž začíná u konečků Vašich prstů a končí zadečkem. Velký důraz na rozmasírování lítek, achylovky, plosky, po této masáži máte pocit že ,, létáte,, , nohy jsou lehké ,, jako nové,, , rozproudí se lymfa . Vhodná i pro těhulky.
  5. HAVAJSKÁ LOMI-LOMIje úžasná jako relaxační. Klient relaxuje celým TĚLEM, UVOLŇUJÍ SE se záda, šíje, lopatky ,ruce nohy i zadečk.Luxusní masáž , která potlačuje únavu a napětí, umocňuje pocity klidu a pohody, nabíjí člověka energií, uvolňuje napnutá kloubní spojení, zvyšuje pohybové schopnosti, účinně detoxikuje organismus, harmonizuje.
  6. BAŇKOVÁNÍmé doporučení proti celulitidě. Baňkování neboli vakuoterapie patří k tradiční čínské terapii. V současnosti se baňkování používá jako doplňková metoda alternativní medicíny ke klasickým i sportovním masážím. Kombinuje se i s prohříváním a zábaly. Baňka působí fyzikálně, reflexně, ale i metabolicky tím, že ovlivňuje pochody látkové výměny. Málokterou metodou je možné dosáhnout tak intenzivního prokrvení masírované tkáně a tak velkých výsedků a pocitu úlevy již po první aplikaci. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu, ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů. Také stimuluje činnost imunitního systému, čištění krve a zvýšení počtu bílých a červených krvinek, zvýšení úrovně hladiny vápníku v kůži, podpora krevního oběhu, posílení imunitního systému, podpora buněčné aktivity, zvyšuje se hormonální sekrece, potlačuje se proces stárnutí, zlepšení spánku a zklidnění nervové soustavy, potlačení nepříjemných subjektivních pocitů – studeného potu, kašle, podpora detoxikačních procesů, viditelné zlepšení problémů s celulitidou, pomáhá rozproudit lymfu a snižuje otoky. Baňkování se neprovádí pouze na zádech, ale v podstatě na celém těle – na kolenou, kotnících, ramenou a dokonce i na obličeji. Mé osobní doporučení: Pokud Vás trápí CELULITÍDA, tak tahle metoda je úžasná, to musíte vyzkoušet!
  7. ZÁŽITKOVÁ MASÁŽ SPECIÁLdoporučuji si jednou za čas udělat SVŮJ DEN a dopřát sobě i svému tělu tento „pobyt na obláčku“. Vaše tělo Vás za tento luxusní dárek bude milovat. Je to zážitek pro tělo i pro duši, relax, odpočinek, rozmazlení každé buňky Vašeho těla. Krásný dárek pro milovanou osobu, kamarádku, maminku, obchodního partnera, pro zaměstnance… ale také pro Vás. Nerozmazlujte jen lidi kolem sebe, rozmazlujte také sami sebe. U masáže se používají speciální eterické oleje , kameny, baňky, zábaly… 90-120 minut, cena 900 – 1 250 Kč cena a druh masáže dohodou.
  8. (DOPORUČUJI) ANTICELULITÍDOVÁ MASÁŽmasáž proti celulitidě a na formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuju speciální ruční tlakovou masáž , baňky a na závěr zábal z chilli papriček s kyselinou stearovou . Tato masáž uvolní tukové buňky, zlepší,podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí odtok toxických látek z těla, vyhlazuje kůži..Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou. Dá se aplikovat nejen na stehna,ale také na bříško, ruce… na jakoukoliv část těla, kde Vás trápí nevzhledná kůže nebo cm navíc.  Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku. Vhodná take jako prevence.

Jaký je rozdíl mezi pojmy: „klasická masáž“ a „sportovní masáž“ ?

Oba typy masáže jsou si značně podobné způsobem provádění i jednotlivými masážními hmaty. Rozdíl mezi klasickou a sportovní masáží je především v rychlosti, intenzitě a řazení těchto hmatů. Liší se tedy hlavně intenzita a tlak. Tedy pro klienta který má rád silnější, dinamičtější masáž , která je „cítit“, je vhodnější sportovka. Pro klieta, který si chce víc odpočinout a nabít tělo energií jevhodnější klasická. Sportovka má regenerační význam a slouží k urychlení odplavování únavových látek ze svalů. Provádí se hlavně po výkonu, tréningu.

Proč chodit pravidlně na masáž?

Důvodů mohu najít mnoho, najděme ten Váš .

Rozmazlíte své tělo i svou mysl.

Pod rukama zkušeného maséra si dopřejete krásný a luxusní zážitek. Zlepšíte metabolismus, zvýšíte prokrvení a uvolníte svalové i kloubní napětí. Zvýšíte detoxikaci organismu, odstraníte únavu, zmírníte nespavost i stres, zlepšíte činnost orgánů, postupně odstraníte či zmírníte bolesti zad, šíje, končetin i svalů.

Dejte mi vědět a jdeme na to!